יום זה מוקדש לסביבת האקונה, במסלול מעגלי, הצופה על הר פוג'י. זו דרך נהדרת לחוות את האקונה, ב- 5 אמצעי תחבורה שונים: רכבת, רכבל, חשמלית, אוניה ואוטובוס, עם ההאקונה פרי-פס  Hakone Freepass. המסלול המוצע להלן מתחיל ומסתיים ב Miyanoshita ומקיף את איזור האקונה נגד כיוון השעון.

* הערה: בשל פעילות וולקנית שהתרחשה לאחרונה, חלק ממסלולי הרכבלים לא פועלים אבל אולי יחזרו לפעול עד לנסיעתכם. בכל מקרה, נכון להיום זה המסלול המוצע בהתאם לשינויים, בהתאם לפעילות הוולקנית

1. מיינושיטה לגורה - Miyanoshita to Gora

קו Hakone-Tozan Line

גשו ממלונכם לתחנת Miyanoshita ועלו על קו Hakone-Tozan Line לGora. (נסיעה של כרבע שעה, יש רכבת כל 10-15 דקות). רכבת "צעצוע" זו הינה ללא נהג וצוברת במעלה ההר כ- 300 מטר.

2. גורה לסונזן  Gora to Sounzan

בגורה החליפו לרכבל  Hakone-Tozan cable car. כ- 10 דקות נסיעה ל Sounzan, יציאה כל כ- 20 דקות.

 

3. סונזן לאווקודני Sounzan to Owakudani - נפתח מחדש לאחר סגירה ממושכת ב 26 ליולי 2016

קחו רכבל , עם נוף מרהיב  של הר פוג'י והפארק הלאומי "פוג'י". קוו לראות טובה! רדו באמצע הדרך (לאחר כרבע שעה) ב Owakudani. שם נקודת תצפית יפה על הר פוג'י. מתחנה זו לכו במסלול ההליכה Owakudani Natural Trail , שם אדמה בוצית, וולקנית ומבעבעת. עצרו בבקתה בסוף המסלול וקנו ביצים קשות, טעימות ושחורות, שבושלו בבוץ הכהה והמבעבע! חמישה ביצים ב  ¥1,000. אחלה ארוחת בוקר! לכו חזרה אל תחנת הרכבל. מסלול ההליכה הלוך- חזור מ/ אל תחנת הרכבל אורך כשעה.

אם קו זה יחזור להיות סגור, למחזיקי ה HAKONE FREEPASS, יש אוטובוס שלוקח אתכם ישירות לתחנת TOGENDAI. בתחנת TOGENDAI, עלו על הרכבל ועשו נסיעה הלוך ושוב – עד לתחנה האחרונה

4. אווקודני לטוגנדאי Owakudani to Togendai

נסיעה ברכבל. ראות טובה להר פוג'י

המשיכו בנסיעה ברכבל של עוד כרבע שעה ותגיעו ל Togendai: מפרצי אגם אשי shores of Ashino-koLake Ashi.

אם הקו ייסגר בשנית, נגיע לטוגנדאי, נעלה שם על רכבל ונסיים בטוגנדאי.

5. מטוגנדאי להאקונמצ'י Togendai to Hakonemachi

עלו על האונייה, בצורת אוניית פיראטים. הפלגה של כחצי שעה, יוצאת מידי 30-60 דקות. מראות יפהפיים של אגם אשי וההרים המיוערים שמסביב. קוו לראות טובה! רוב ההפלגות עוצרות ב Hakonemachi, שם תרדו, לפני שהאוניה ממשיכה ליעדה הבא, Moto-Hakone.

 

6. מהאקונמצ'י למוטו- האקונה Hakonemachi to Moto-Hakone

לכו כ- 20-30 דקות, דרך ה Checkpoint Museum ודרך שדירת הארזים העתיקים (Ancient Cedar Avenue) כדי להגיע לMoto Hakone. שם נקודת תצפית נוספת על הר פוג'י מעל אגם אשי.

 

7. ממוטו- האקונה למיינושיטה: Moto-Hakone to Miyanoshita

קחו קו אוטובוס B ממוטו-האקונה למיינושיטה (מידי 15-20 דקות. ראו לו"ז). תוכלו לעשות עצירה ב Yunessunבדרך. אם תסעו ישירות למיינושיטה, נסיעה זו אורכת כ- 25 דקות.

 

ארוחת צהריים:

אפשר ב Hakonemachi, לאחר הירידה מהאוניה ב  Moto-Hakone, לפני העלייה על האוטובוס. נופי Moto-Hakone מושלמים לפחות לעצירה לכוס קפה! 

 

 

 

אחה"צ/ ערב: תהינו ברגיעה במעיין החם של מלונכם או במקום אחר. אם הנכם עם אנרגיה- תוכלו להנות במעיינות החמים שבהמשך.

 

מעיינות חמים:

אונסן יין ביונסן, קווקידני

 

לא להחמיץ טבילה באונסן ONSEN (מעיינות חמים). אחד המקומות הטובים בעולם.

בהאקונה פזורים מאות אונסנים וניתן להנות מרחצה בריוקן / מלון שלכם או באונסן פרטי.

כניסה לאונסן במלון בו הנכם שוהים- חינם. כניסה לאונסן במלון/ ריוקן אחר, עולה 500¥-3000¥. יש לכם הנחה עם הפרי-פס לרוב האונסנים.

 

ברוב האונסנים, ישנה הפרדה בין גברים לנשים והרחצה בעירום מלא. לא ניתן לשים בגד ים. (יבוא בלן/ בלנית ויבקשו שתתפשטו...).

להלן רשימה קטנה של אונסנים מומלצים, הפתוחים לקהל הרחב (מסומנים בנקודות כחולות במפה). הקרובים ביותר למסלולכם היום: (תוכלו לעשות אחד היום ואחד מחר או לבלות באונסן במלונכם היום ומחר באונסנים הנ"ל)

 

1. יונסן (בקווקידני) (Yunessun in Kowakidani) 

יותר "פארק מים" ממעיינות חמים. באתר עשרות "בריכות נושא" ואטרקציות מימיות. מאחר וזה פארק שעשועים, המתאים לכל המשפחה,יש חלקים בהם הרחצה אינה בעירום ויש להביא בגדי ים. בחלק מהמתקנים, הרחצה מופרדת בין המינים ובעירום. (אזור " Mori No Yu"). פתוח מידי יום מ-9:00 עד 19:00 (בחורף עד 18:00), אזור Mori No Yu- עד 20:00.

מגלשות המיים (החמים!) ביונסן, קווקידני

 

דמי כניסה:

Yunessun- ¥3000

Mori No Yu- ¥1600

כרטיס משולב של שניהם: ¥3500

מחיר גבוה יותר בסופ"ש. מספר צעדים מתחנת האוטובוס Yunessun או Kowakien.

 

2. רקויוג'ורין שיזנקן (במיינושיטה) (Rakuyujurin Shizenkan in Miyanoshita)

מקום מהמם במרכז יער עבות, בשיפוע העמק. בית רחצה עם אוירה מסורתית ו"עתיקה". קצת יקר: ¥2500. פתוח מידי יום 10:00-20:00, סגור בימי רביעי, 5 דקות הליכה מתחנת האוטובוס " Hotel-mae" ומלון פוג'יה או 10 דקות הליכה מתחנת מיינושיטה.