יוקוהמה בלילה

יוקוהמה היא עיר נמל , כ-30 דקות נסיעה דרומה, מתחנת Shibuya (שיבויה) ברכבת. אוכלוסייתה מונה כ 3 מיליון תושבים והינה העיר השנייה באוכלוסייתה ביפן, אחרי טוקיו, והינה בירת של מחוז קאנאגאווה.

יוקוהמה היא עיר רב-תרבותית, עם בסיס כלכלי ותעשייתי מפותח. ביוקוהמה נמצא הבניין הכי גבוה ביפן, "יוקוהמה לנדמרק טאוור", המתנשא לגובה של 296 מטר.

 

לקראת סוף תקופת אדו (1603-1867), שבמהלכו יפן שמרה על מדיניות של בידוד עצמי, הנמל של יוקוהמה היה אחד הראשון שנפתח לסחר חוץ בשנת 1859. כתוצאה מכך, יוקוהמה גדלה במהירות מכפר דייגים קטן לאחת מהערים הגדולות של יפן.

 

עד היום, יוקוהמה נותרת פופולרית בקרב זרים החיים ביפן. יש אחד אם אחד מהצ'יינטאונים הגדולים בעולם ומספר מבני מגורים בסגנון מערבי לשימור, ששימשו זרים, שחיו בשעבר במחוז יאמאטה.

רכבת ההרים ש"נבלעת" במיים

  מה לראות ומה לנסות?

1. נמל יוקוהאמה

2. הגלגל הענק

3. רכבת ההרים ש"נעלמת" במיים

4. צ'יינה-טאון: אחד מהגדולים בעולם. בין השאר תהייה לכם הזדמנות לאכול סלט מדוזות (טעים!) וממתקים דוגמת הסוכרייה שבתמונה (סוכריה עם עקרב בפנים! לא ניסיתי, מודה).

 

דרכי הגעה: מטוקיו, מתחנת Shibuya (שיבויה): Tokyu Toyoko Line, כ-29 דקות ב"אקספרס", 270¥. 

או עם ה Shonan-Shinjuku Line, כ- 27 דקות, 390¥. קו זה מתחיל בתחנת Shinjuku (שינג'וקו) ועוצר גם בשיבויה. משינג'וקו, עולה 550¥ ומשך הנסיעה: 35 דקות.

 

הכניסה לציינה-טאון 
בא לכם לנסות סוכריה עם עקרב?