נוסעים ליפן לבד?

אכסניית Khaosan World Asakusa Hostel בטוקיו

הנכם תרמילאים? מעוניינים לשלם בלינה הזולה ביותר בטיולכם ביפן, בלי להתפשר על מיקום טוב והנאה?

לינה באכסניות/ הוסטלים/ גסט האוסים היא האופציה הטובה ביותר עבורכם.

בהוסטלים רבים ישנם חדרי "דורמיטורי", כ 4-8 אנשים בחדר, כשלרוב יש הפרדה בין גברים ונשים אך לא תמיד. טווח המחירים ללילה בחדש טוב ביפן נע ביו 60 ש"ח ל 130 ש"ח, תלוי בעיר, במיקום ובעונה.

בהוסטלים רבים יש גם חדרים פרטיים/ לזוג/ למשפחה וזה יכולה להיות אופציה טובה, כי לרוב זה יהיה זול ממלון, הן עבור זוג ובטח שעבור משפחה.

במדינה כמו יפן, בה הניקיון הוא סוג של "דת", לרוב תזכו להיות במקום נקי ונעים, גם אם תחלקו את חדרכם עם עוד אנשים.

 

ליקטתי עבורכם את ההוסטלים השווים ביותר לטיולכם ברחבי יפן עם לינקים להזמנה דרך אתרי ההזמנות,  בהם מצאתי את המחירים הטובים ביותר.

 

טוקיו Tokyo 東京

1. Imano Tokyo Hostel - ממוקם ברובע Shinjuku שינג'וקו השוקק, בצידו המזרחי, מלא האקשן. הוסטל מעולה, נקי ומסודר. שירות מצויין. מומלץ בחום. מחיר ללילה: כ-3,500 יין (כ 30$). הזמינו כאן

קצת תמונות מאימנו הוסטל. להגדלה- לחצו על התמונה:

2. Hikari House Tokyo- גם באיזור שינג'וקו, לא רחוק מImano. מחירים: כ $25-$30 ללילה. הזמינו כאן

3. Asakusa Hotel WASOU- ממוקם ברובע אסאקוסה ASAKUSA 浅草. נקי, מסודר וממש זול. כ 20$ ללילה. הזמינו כאן!

ראו תמונות:

4. Khaosan World Asakusa Hostel- האכסניה עם העיצוב הפסיכודאלי מרשת ההוסטלים "קאוסאן", גכם היא באיזור אסאקוסה, עם מגוון חדרים: קבוצתיים, מעונות (מיטות קומותיים), חדרים יפניים ואפילו חדר למסיבות. מחירים: כ 22$ ללילה. הזמינו כאן!

באופן כללי- איזור אסאקוסה שופע במגוון הוסטלים זולים.  לרוב, יהיו זולים מהוסטלים בשינג'וקו בכ 5$-10$ ללילה. יכולים לתכנן שבתחילת טיולכם תלונו באיזור שינג'וקו  ובסוף טיולכם- באיזור אסאקוסה.

 

קאנזאווה Kanazawa

1. Good Neighbors Hostel- אכסניה מעולה ואיכותית. מיקום מצויין. קרוב לתחנת קנזאווה. הזמינו כאן

ראו תמונות:

2. Kanazawa Guesthouse Stella- אכסניה כיפית במרכז העיר. גם עם חדרים פרטיים, לזוגות ולמשפחה קטנה. החל מ 20$ ללילה. הזמינו כאן!

 

טאקיאמה Takayama

1. Guest House Ouka- הוסטל נהדר , במיקום מרכזי , ובו גם חדרי דורמיטורי משותפים וגם חדרי "דאבל"- לזוגות או שני חברים. מחירים: כ $20-$25 ללילה. הזמינו כאן!

 

הירושימה Hiroshima 広島

1. Santiago Guesthouse Hiroshima - Hostel: ממוקם מצויין. יכול להיות קצת צפוף ורועש אבל בסה"כ תמורה טובה לכסף. כ- 20$ ללילה. הזמינו כאן!

2. אם אתם לבד, יכולים גם ללכת למלונות קפסולה-Capsule Hotel חביב: Capsule Hotel Cube Hiroshima, הממוקם במרכז העיר. כ $20-$25 ללילה. הזמינו כאן!

3. Santiago Guesthouse Hiroshima- הוסטל מעולה ומסדר במרכז העיר. מיטות הקומותיים סגורות בוילונות לפרטיות. צוות אדיב. מחירים: $15-$20. הזמינו כאן!

 

קגושימה Kagoshima

1. Kagoshima Little Asia Guest House- האכסניה לא "וואו" אבל במיקום מצויין, סמוך לתחנת השינקנסן קאגושימה צ'ואו, ובמחיר ממש מצחיק: כ $13 ללילה לחדר דורמיטורי ו $34 לחדר טווין- עם 2 מיטות צמודות. הזמינו כאן!

2. Hotel Palms Tenmonkan- הוסטל קצת יותר בסטייל, ממוקם במרכז העיר, לא רחוק מהמעבורת לאי סַקוּרַגִ'ימָה Sakurajima 桜島. מחירים: ִִִִ$19-$40, בהתאם לסוג החדר. יש קפסולות , "תאי שינה", חדרים ליחיד ולזוגות. הזמינו כאן

 

קיוטו Kyoto 京都

1. Tomato Kyoto Hostel - ממוקמת סמוך לתחנת קיוטו. כ- $17-24$ ללילה. תמורה טובה לכסף. הזמינו כאן!

2. K's House Kyoto - Backpackers Hostel- ממוקמת בלב העיר, ליד כל מקומות הבילוי והברים. נקייה ונעימה. מחירים :החל מ 13$ ללילה לחדר דורמיטורי. יש גם חדרים זוגיים עם שירותים ומקלחת משותפים או פרטיים במחיר $50-$75 ללילה. הזמינו כאן!

 

האקונה Hakone 箱根

את ההוסטל הכי שווה שמרתי לסוף:

Onsen Guest House HAKONE TENT- הוסטל עם אונסן, אליו ניתן להכנס באופן פרטי. מיקום מעולה סמוך לתחנת "גורה". ישנם חדרי מעונות , חדרים פרטיים וחדרים ל 2-4 אנשים. תמורה מצויינת לכסף. לרוב מלא וכדאי להזמין מראש. הזמינו כאן!,

ראו תמונות:

 

 • Hakone-tent1.jpg
 • Hakone-tent2.jpg
 • Hakone-tent3.jpg
 • Hakone-tent4.jpg
 • Hakone-tent5.jpg
 • Hakone-tent6.jpg
 • Hakone-tent7.jpg
 • Hakone-tent8.jpg
 • Hakone-tent9.jpg
 • Hakone-tent91.jpg
 • Hakone-tent92.jpg
 • Hakone-tent93.jpg
 • Hakone-tent94.jpg
 • Hakone-tent95.jpg